CZ & SK Forum

Reply
Occasional Contributor I

Aruba 8400 Switch Series

V průběhu léta jsme uvedli nový páteřní/agregační switch Aruba 8400 

8400.jpg

Jde o přepínač určený pro kampusové sítě – nemocnice, univerzity, velké fabriky apod. Je to velký super-výkonný switch, který pozicujeme jako agregační prvek propojující přístupové switche v rámci LAN síťě. Tady jde spíše už o revoluci v rámci toho, co v LAN světě nabízíme.

 

Switch jsme si kompletně postavili sami - Aruba 8400 switch je hardwarově z pohledu výkonu a bezpečnosti absolutní špička ve své kategorii, ale hlavně - napsali jsme si pro něj speciální vlastní Aruba OS-CX firmware – díky tomu máme k dispozici plně programovatelné řešení. Aruba OS-CX firmware, jehož klíčovou komponentou je něco, čemu říkáme Network Analytics Engine - dodává řešení inteligenci a přehled nad tím co se v síti kolem switche děje.. (nejen) díky tomu má IT možnost předcházet problémům v síti dřív než nastanou. Tohle je naší největší konkurenční výhodou – IT se na tuhle krabici může absolutně spolehnout, nemusí trávit čas Troubleshootingem problémů.

 

Klidně se dá tvrdit, že tohle řešení je a bude CISCO Catalyst Killer.

Cena základně vybavené konfigurace (chassis, 3xPS, Management Module, 2xFabric module, 1x 32x10G modul, 1x 8x40G modul) je v srovnání s konkurencí velice příznivá.

 

Kontaktujte nás pokud chcete vědět víc.

 

 

Search Airheads
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: